REFERENCE KLIENTŮ

MARTIN PECH

Martin Pech - Finanční poradce Ostrava

+420 775 750 201

martin.pech@bcas.cz

Ing. Ondřej Bartošík (Bohumín)


Pan Martin Pech aktivně naslouchá našim potřebám a své rady koncipuje tak, aby vyhovovaly našim představám a prioritám. S p. Pechem spolupracujeme od r. 2011 a postupně jsme si vytvořili spolupráci na bázi stability, korektnosti a důvěry. Jeho služby jsme na začátku využili prioritně k potřebám financování bydlení a postupně doplňovali i další oblasti. p. Pecha jsem již také doporučil několika známým k jejich spokojenosti.

Milena J. 51 let (Ostrava)


Na pana Martina jsem se poprvé obrátila na základě doporučení kamarádky. Bylo to v mé životní etapě, která vyžadovala důležitá a správná rozhodnutí týkající se nejen nastavení rodinného rozpočtu ale zejména zajištění na stáří. Tak, aby jednou přechodový stupeň plat vs. penze byl co nejméně finančně bolestivý.
Vždy nás dokáže vyslechnout, zhodnotit aktuální situaci, profesionálně poradit. Kdykoliv potřebujeme konkrétní konzultaci, najde si čas a připraví "řešení na míru" našim potřebám a možnostem. Jeho práce a zodpovědného přístupu si velmi vážím, navíc za těch 12 let, co se známe, jsme si sedli i v osobní rovině (snad je to oboustranné :-)). 
Věřím mu a s klidným svědomím mu předávám do péče v oblasti finanční gramotnosti i svého syna, který se po dokončení studia staví na vlastní nohy.

Martina a Peter Kaškovi (Studénka)


Známe se již několik let a ohledem financí, jsme doposud neměli lepšího rádce a konzultanta v jednom. Martin nám vždy pomohl, nebo se alespoň snažil efektivně pomoci ve všech situacích týkajících se finančního poradenství, které nám zamotávali hlavu. Tím si získal naší plnou důvěru i do budoucích let a v otázkách financí na něj nedáme dopustit.

Alice Chocholoušková (Liberec)


Kontakt na pana Martina Pecha nám zprostředkoval jeho kolega působící v Liberci a já jsem za to velmi ráda. Jednalo se o prodej nemovitost ("na dálku", protože my žijeme v Liberci, zatímco prodávaný byt je ve Valašském Meziříčí). S potěšením mohu napsat, že prodej proběhl velmi rychle a hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných. Pan Pech nás o všech krocích, které k němu vedly, informoval a v případě potřeby poskytl cenné rady. Spolupráci s ním mohu doporučit.

Holuša Tomáš (Ostrava)


S panem Pechem se znám již cca 10-12 let, seznámila nás společná známá. Zprvu jsem byl nevěřící Tomáš, ale posléze jsem zjistil, že p. Pech je opravdu profesionál, specialista, ve svém oboru. A nejenom že je skvělým odborníkem ve svém oboru, ale je to taky úžasný, milý, vstřícný, obětavý, člověk, která rád pomůže a vyjde ve všem vstříc. Vážím si nejenom jeho spolupráce, ale i jeho samotného. Vždy mi pomohl a podal pomocnou ruku, když bylo potřeba.
Tímto bych ho rád Všem, kteří potřebují pomoct v oblasti financí, realit, vřele doporučil!!!

Ing. Rostislav Houška (Bartošovice)


S Martinem spolupracuji již více než 10 let a pomáhá moji rodině řešit širokou škálu aktivit ohledně rodinných financí a finančního zabezpečení mé rodiny v případě nenadálé události. A pokud se ptáte proč....protože rád pracuji s profesionály!

Manželé Robenkovi (Petřkovice)


Spolupráce pro nás byla velmi přínosná například z důvodu lepšího zhodnocení penzijního připojištění, uzavření výhodnější pojistky na byt a v neposlední řadě sestavení finančního plánu na další roky.

Katka a Honza (Ostrava)


Když nám dal kontakt tatínek od přítele, nevěděli jsme moc co od toho čekat. Zaujmul nás jeho přístup, nic nám nenutil, jen nám chtěl pomoct.
Než jsme pana Pecha poznali, tak jsme si neuměli uspořádat peníze tak, aby nám vyšlo i na nějaké koníčky. Teď už si díky němu umíme ušetřit peníze tak, aby nám vycházelo na všechno. Doporučujeme určitě ostatním, aby to zkusili a určitě všem pomůže stejně jak nám.

Mgr. Pavla Dědičová (Ostrava)


Děkuji za profesionální přístup při vyřizování úvěru. Jsem se spoluprací velmi spokojená. Cítím se vždy při schůzkách jako nejdůležitější klient. Své práci rozumí a vždy mi dobře poradil ve spořících věcech.

Mgr. Lenka Roupová (Ostrava)


Tímto bych chtěla poděkovat panu Pechovi za velmi profesionální přístup. Schůzky probíhají vždy v přátelské atmosféře. Pan Pech dokáže klientovi vždy vše vysvětlit logicky a přehledně.

Heřmánkovi (Štítina)


Pomohl jste nám dát do pořádku naše smlouvy na všechna pojištění tak, že neplatíme zbytečné pojistky a snížil jste nám platby potřebných pojistek. Víme, že kdykoliv budeme potřebovat, tak nám pomůžete s jakýmkoliv problémem. Měli jsme možnost přejít k našemu známému, který pracuje ve stejné branži, ale s Vaší prací jsme moc spokojení. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v práci.

Dagmar Pachová (Petřkovice)


S panem Pechem jsme v kontaktu už hodně let. Je to velmi milý a příjemný člověk, vždy v dobré náladě a hlavně znalý své profese. Na mé požadavky ochotně navrhne řešení, poradí, pomůže, vyřídí, vždy k mé plné spokojenosti. Spolupráci s ním mohu všem doporučit.

Karel a Monika (Kyjovice)


Spolupráce s panem Pechem začala před více než 10-ti lety. Původně jsem myslel, že jej využijeme pouze pro získání hypotéky, ale nakonec to dopadalo jinak. Kromě získání výhodné hypotéky jsme našli i dlouhodobého rádce a velmi schopného člověka, který nám od té doby pomáhá s financemi a nejen s nimi. Řešíme s ním nejen pojistky, ale také přípravu na stáří a celkové zabezpečení rodiny do budoucna. Také jsme neváhali, když jsme původní hypotéku rušili, prodávali byt a řešili koupi domečku. To vše jsme spolu řešili. Vždy ochotný pomoci, dát dobrou radu a také připraven vyřešit jakýkoliv problém, se kterým se na něj obrátíme.

Monika Buroňová (Hrabyně)


Na pana Pecha jsem před lety dostala doporučení od mé kolegyně z práce. Říkala mi, že je to první finanční poradce, který opravdu optimalizuje to, co máte. Jinými slovy, neruší vám bezhlavě pojistky proto, aby založil nové - "lepší". Poradí vám, co z vašeho portfolia má smysl si ponechat, kontroluje, zda máte ošetřena rizika a přiměje vás se zamyslet, zda by šlo s vašimi penězi nakládat lépe než doposud. A to mohu jen potvrdit. Pan Pech je nám podporou ve všech oblastech financí, důvěřuji mu.

David a Katka (Rychvald)


Před cca 10lety jsme byli Vámi kontaktováni a přesto, že jsme vůči takovým telefonátům imunní, řekli jsme si s partnerkou, že za zkoušku nic nedáme. Již při první schůzce, jsme měli pocit, jako když máte vedle sebe dlouholetého přítele, kterému opravdu můžete věřit a spolehnout se na něj. Za těch deset let spolupráce, jsme se mockrát přesvědčili, že jsme udělali dobře. Opravdu se ušetřilo spoustu financí a navíc když bylo potřeba, vše jsme rychle vyřešili. Je toho ještě hodně co psát, ale to by již nikdo nečetl. Takže asi tak :o)

manželé Nedělovi (Opava)


Ačkoli s panem Pechem spolupracujeme krátce, s jeho činností jsme velice spokojení. O naše rodiče, pečuje dlouhá léta. Vypracoval nám finanční plán, zkontroloval pojistky a navrhnul řešení pro investice. Je velmi profesionální a veškeré rozhodnutí bylo jen na nás. Jeho práce nekončí pouze případným podpisem, ale o své klienty má zájem a následný pokec byl v přátelském duchu. Je dobré mít finančního konzultanta, protože ne všemu rozumíme a pan Pech, je právě odborníkem ve své profesi.

manželé Řehákovi (Libhošť)


S panem Pechem se scházíme již několik let. Našim cílem bylo: naspořit si na důchod, zajistit studium našich dětí, najít nejlepší hypotéku. Scházíme se pravidelně a vylepšujeme nebo zvýhodňujeme naše smlouvy, pojistky, investice atd. V případě potřeby jsme vlastně pořád v kontaktu, někdy prostě potřebujeme řešit věci okamžitě. Vážíme si osobního, vstřícného a lidského přístupu a děkujeme za vzájemnou spolupráci.

Mgr. Lenka Pecháčková (Ostrava)


Má spolupráce s Martinem Pechem je dlouhodobá. A to pozitivně ovlivnilo důvěru ve služby, které poskytuje. Oceňuji to, že zjišťuje pravidelně požadavky a ladí je 'na míru'. Co je neméně důležité, aktualizuje, prehodnocuje, což ve světě finančních produktů není časté, poradce s vámi zřídí smlouvu a pak už to běží léta - u Martina ne. Přirovnala bych to k situaci, kdy má člověk svého dobrého lékaře, na kterého se může nejen v případě potíží obrátit, tak já oceňuji, že se můžu na Martina obrátit v případě finančních záležitosti a záležitosti na trhu s nemovitostmi, a reálné zhodnotit své předpoklady a možnosti.

Lukáš, Veronika a Jakub Drugdovi (Havířov)


V minulosti jsem se již setkala s několika finančními poradci, proto si touto cestou troufám hodnotit práci a hlavně osobní a zároveň profesionální přístup pana Pecha ke svým klientům. S manželem jsme potkali pane Pecha díky přátelům, kteří jeho rad a pomoci také využívají. Posledních několik let jsme v turbulentní životní situaci, koupě staršího rodinného domu, rozrůstající se rodina, rekonstrukce, refinancování, budoucnost dětí i naše, velké i malé plány..., s tím vším nám pan Pech trpělivě a obětavě radí a pomáhá, nastavit vše tak, abychom se ve všech těch číslech a plánech neztratili. Děkujeme tímto za pomoc a těšíme se na každou schůzku s Vámi.

manželé Lukášovi (Ostrava)


S panem Martinem spolupracujeme již několik let. Pomáhá nám s financemi a věcmi s nimi spojenými, vždy podle našich možností a situace. Oceňujeme jeho profesionální přístup a spolehlivost. S jeho službami a servisem jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.