FINANČNÍ SLUŽBY

MARTIN PECH

Martin Pech - Finanční poradce Ostrava

+420 775 750 201

martin.pech@bcas.cz

Finanční plánování


Pojištění

Financování bydlení

Investice - finanční nezávislost

Finanční plánování srozumitelně a s nadhledem

Pojištění


Životní pojištění

Mnoho klientů vnímá životní pojištění/zabezpečení sebe a rodiny jako zbytečné ....

Ovšem jen do té doby, než se něco stane. Proto jsem schopen přenést jistotu minimálně finanční na jednotlivé finanční instituce a rodina má 100% jistotu, že např. v případě ztráty hlavního živitele rodiny je o ni postaráno. Uvědomuji si, že toto zabezpečení je v ČR stále ještě podceňováno, ale činím maximum pro osvětu a vysvětluji důležitost tohoto kroku. Moji klienti mají jistotu a klidný spánek, neboť jsou krytí pro případ nenadálých, ale i méně závažných zdravotních komplikací.

Jste dlouhodobě přesvědčováni svými finančními poradci, že máte vše v pořádku?

Vsadili byste na to všechny svoje peníze? Chcete mít jistotu?

CHCI MÍT JISTOTU

Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli

Každý zaměstnanec v případě, že způsobí finanční újmu svému zaměstnavateli, může být potrestán až do výše 4,5 násobku měsíční hrubé mzdy. Jedná se o poměrně časté škody, na které chtějí být klienti chráněni.

Pojištění odpovědnosti z běžného občanského života

Snad nejdůležitější zabezpečení celé rodiny, které se vztahuje na všechny členy na dané adrese včetně např. držby psa. Krytí se týká zejména škod na věci (např. malé dítě rozbije zboží v obchodě, nebo něco způsobí pes), škody na zdraví nebo za ušlý zisk.

Pojištění domácnosti a nemovitosti

Mnoho klientů má na svoji nemovitost hypotéku, kterou splácí celý svůj produktivní život. Je dokázáno, že mnoho lidí si koupí nemovitost pouze jednou či maximálně dvakrát za život, a proto je více než důležité, aby majetek v řádech miliónů a více měli bezchybně ochráněn.

Pojištění havarijní a povinné

Havarijní pojištění je vhodné zejména pro nové či zánovní vozy, ale vzhledem k tomu, že se hodnota vozu každý rok snižuje, je výhodné tyto smlouvy pravidelně aktualizovat, tím pádem dochází ke zlevnění. Povinné ručení vychází ze zákona, ale i v tomto případě jsem schopen najít maximální úspory s totožnými parametry.

Financování bydlení


Hypotéky

Jsme schopni na základě požadavků klienta či rodiny poptat všechny finanční instituce či stavební spořitelny a předložit nejvýhodnější řešení na trhu. Naši klienti chtějí mít jistotu, že vybrali dokonalé řešení, které bude maximálně vyhovovat jejich situaci. Jedná se o jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které ve svém životě rodina učiní, nějakým způsobem je to finančně zasáhne, a proto se rádi svěří do péče nezávislého konzultanta, který jim pomůže se zorientovat v problematice hypoték.

Zajímá Vás kolik můžete ještě dnes ušetřit na Vaší hypotéce nebo refinancování?

SROVNÁVAČ HYPOTÉK

Konsolidace půjček

Klienti se často, nikoliv pouze vlastní vinou, dostanou do situace, že si museli půjčit např. na rozbité auto, dosluhující pračku atd. a nejsou schopni splácet své dluhy. I v tomto případě umíme sloučit jednotlivé půjčky v jednu, ulevit tak klientovi a zejména zlevnit splácení.

CHCI UŠETŘIT NA SPLÁTKÁCH

Investice - finanční nezávislost


Pojem bohatství či finanční nezávislost pro mnoho z nás znamená nemuset pracovat.

Finanční nezávislost znamená, že člověk už nemusí pracovat a přitom si zachovává svou stávající životní úroveň. Až 90% všech lidí v ČR se může do svých 55 let stát finančně nezávislými, ale v praxi toho dosáhne maximálně 10%.

Proč?

Lidé raději řeší své krátkodobé cíle před těmi dlouhodobějšími.

Pomáhám jim činit taková dlouhodobá rozhodnutí, kdy se v určitém okamžiku stanou finančně svobodnými lidmi. Mohou se nezávisle na práci rozhodnout, jak naloží se svým volným časem, zda budou s rodinou trávit více času nebo si najdou čas na své koníčky či záliby na které jim doposud nezbývalo tolik času.

Volný čas je největší lidské aktivum, které dlouhodobě vyměňujeme za peníze. V práci trávíme více než třetinu svého aktivního života. Lidský život je velmi krátký a je potřeba ho umět naplno prožít.

Pravidelná či jednorázové investice jsou jediným finančním nástrojem, kde jsou po 3 letech klienti osvobozeni od 15% daně z výnosu.

Více než 80% mých klientů ví, že je reálné čerpat rentu / předčasný důchod dříve než s odchodem do starobního důchodu.

Chcete se spoléhat na starobní důchod – kolik dostanete přiděleno od státu nebo se rozhodnete zabezpečit sami a určíte si, kdy nastane správný okamžik na odpočinek?

CHCI BÝT FINANČNĚ NEZÁVISLÝ